ile hemen entegre olmak için tıklayınız

"iyziShip” uluslararası e-ticaret alanında milli girişimcilerimizin en kaliteli hizmete, en uygun maliyet ile ulaşılabilecekleri alanında uzman ilk ve tek LogiTech girişimi ve dijital pazaryeridir.

01.Kasım.2017 tarihinde "Gönderi yapmanın en kolay yolu !" olmak için yola çıktık.

Amacımız; gerek kendi online sitelerinden gerek ETSY, AMAZON gibi global pazaryerleri aracılığı ile yurtdışına ürün satarak ülkemize döviz kazandırmaya çalışan tüm girişimcilerimize uzmanlığımız olan gümrük süreçleri, lojistik çözümleri ve yurtdışı mevzuatları hakkında yardımcı olmak ve bu önemli amaç için 20 yıllık sektör tecrübemizi paylaşmaktır.

Üyelerimiz, uluslararası gönderilerinin yanında FBI ( Fulfillment By iyziShip ) hizmetimizinden de faydalanarak ürünlerini İstanbul depolarımızda güvenli şekilde depolayabiliyor ve satış gerçekleşince ürünlerini tek talimatları ile aynı gün yurtdışına gönderme fırsatını yakalıyor. Bu hızlı servis sayesinde müşterilerine “mükemmel müşteri deneyimi” yaşatabiliyorlar.

Sayısı her geçen gün artan üyelerimiz ve tecrübeli ekibimiz ile birlikte ülkemizin e-ihracat hedeflerine katkıda bulunmak ve birlikte başarmak istiyoruz. Çünkü biz çok güzel bir ülkede, çok güzel insanlar ile çok büyük bir aileyiz. Herkesin uzman olduğu alanda ülkesine ve yurttaşlarına katkıda bulunması gereken önemli bir dönemi yaşamaktayız.

Bu hedeflerimize destek olan, alanında lider global kargo şirketleriyle entegrasyonlar kuruldu. Üyelerimiz tek sayfada tüm uluslararası gönderi evraklarını hazırlayabiliyor, kurye çağırabiliyor, ödemelerini gerçekleştiriyor ve gönderilerini takip edebiliyorlar.

Artık daha çok ve kârlı satmaya odaklanabilirsiniz çünkü gönderi yapmanın en kolay yolunu buldunuz. Doğru yerdesiniz !

Şimdi sıra talep ettiğiniz üzere global pazaryerleri entegrasyonlarında. İlgi ve destekleriniz için teşekkür ederiz.

iyziShip Ekibi